5 kıtada faaliyet gösteren sadece İngiltere’de her hafta 2000’den fazla çocuğun antrenmanlarına katıldığı Brazilian Soccer Schools İstanbul’da 6. sezonuna heyecan ile hazırlanıyoruz.

Antrenmanlarımıza 5-14 yaş arası kız ve erkek çocuklar katılabiliyor. Her yaş grubuna özel içeriği ve programı ile futbol eğitimi vermeye devam edeceğiz. 2017-2018 sezonuna 9.Eylül.2017 cumartesi günü Göztepe’de zemini yenilenen sahalarımızda başlıyoruz.

Futebol de Salão

Değerlerimizden biri olan Brezilya salon futbolu Futebol de Salão‘a her zaman olduğu gibi sıkı sıkıya bağlıyız. Çünkü biliyoruz ki; Futebol de Salão, BSS yöntemlerini kesinlikle onaylayan Rivelino, Zico, Careca ve hepsinden önemlisi Juninho gibi Brezilyalı futbol yıldızlarının uluslararası kariyerleri için bir sıçrama tahtası oldu.

Brazilian Soccer Schools’un futbol eğitim yöntemi halen Fluminense, Flamengo, Vasco da Gama, Botafogo ve São Paulo gibi Brezilya klüpleri tarafından kullanılmakta ve desteklenmektedir. Buna önemli bir örnek Philippe Coutinho’dur. Bu yaz Avrupa’da transfer haberlerinde adından sıkça bahsedilen Liverpool’un Brezilyalı yıldızı futbola Vasco da Gama altyapısına Futebol de Salão ile başladı.

Göztepe tesisimizde yenilenen saha zemini

Bu sezon bizi heyecanlandıran bir başka haberimiz daha var. Her sezon bir yeniliği gelenek haline getirdik. BSS Türkiye olarak, bir altyapı klübü ile yaptığımız anlaşma çerçevesinde U11-U12 takımları kuruyoruz. 2006-2009 doğumlu çocuklarımızın aynayacağı takımları BSS ve Brazilian Football Academy öğrencilerimiz oluşturacak. Tabii aramıza katılacak yeni çocuklarımızda bir süre antrenmanlarımıza katıldıktan sonra bu şansa sahip olacaklar.

Bir Cevap Yazın