BSS’in Faydaları

ÖZEL TOP
Kendi özel Futebol de Salão topumuz (2 No) ve daha küçük bir oyun alanını kullanarak hızlı ve yumuşak bilekler, yaratıcılık, alışılmadık ve beklenmedik vücut hareketleri, ilk dokunuş ve topu sürme, baskıya rağmen topu saklama becerilerini güçlendirecek çalışmalar yaparız.
FUTBOL TEKNİĞİ
Çocuklarımıza doğru ve yerinde karar verme ile topu rahatlıkla kontrol etmeyi öğretiriz. Antrenmanlarımız, 7 ana konuya bölünmüş 200'den fazla futbol becerisi geliştiriyor.
ANTRENMAN
BSS antrenmanları çeşitli yaş gruplarına göre tasarlanmıştır. Antrenmanlar üç bölüme ayrılmıştır. Bireysel top çalışmaları, eşli aktiviteler ve bir oyun. Sınırlı molalar verdiğimiz antrenman ve maçlarımızın yoğunluğu oldukça yüksektir.
İLETİŞİM
Çocuklara takım oyuncusu olmanın değerini öğretir ve adil oyuna nasıl bağlı kalacaklarını gösteririz. Antrenmanlarımız işbirliği, rakibe saygı, beraberlik ve arkadaşça bir atmosfer teşvik eder.
BİREYSEL YAKLAŞIM
Her çocuğumuza ayrı ilgi gösteririz. Genç oyuncuların güçlü noktalarını ve becerilerini inceler, onları tanır ve kişisel bir yaklaşım ile çalışırız.
GELİŞİM TAKİBİ
Skills Badge Scheme (Yetenek Rozetleri Programı), bir oyuncunun beceri düzeyini belirlemek için kullandığımız bir değerlendirme sistemidir. Düzenli olarak yürütülen bu testler, çocuklarımızın bireysel gelişim kaydını tutmaktadır.
BECERİLERİN DOĞRULANMASI
Her yaş grubunun kendine göre rekabet edebilmesi için koşullar ve olanaklar yaratırız. Sporcunun önce kendisi ile rekabet etmesi gerektiğini vurgularız. Küçük yaş grupları antrenmanda kendileri ve birbirleri ile rekabet eder; Daha büyükler kendi aralarında veya başka takımlarla yapılacak maçlarda becerilerini sınayabilirler.
GELECEK
Çocuklarımızın arasından seçim yapabileceği üç gelişim yolu vardır. Bunlardan herhangi birini takip etmekte serbestler. Eğlence, hobi amaçlı futbol, yerel bir takımda, amatör seviyede oynama veya profesyonelliğe yönelik daha yoğun ve kişiselleştirilmiş bir program seçebilirler.