BSS® sadece Futebol de Salâo’dan ibaret değildir. Her bir yaş grubu için tüm seneye yayılmış bir antrenman programına sahiptir ve devamlı gelişmektedir. Futbolun gerektirdiği tüm becerileri kapsar. Eksiksiz oyuncuları yetiştirmek adına futbolcu gelişimini bugüne kadar hayal edilmemiş seviyelere çıkarmayı hedefleriz.

  • Her yaş grubu için ayrı plan
  • Futbolun gerektirdiği herşey -> Teknik, fiziksel, mental ve taktiksel…
BSS Mini: 5-8 Yaş

En küçük yaş gruplarımız gelişmiş programlar için eğlenceli bir başlangıç sağlar. Temel hareketimiz ve Futebol de Salão ile fubolun temellerini öğretmektedir. Top ile veya topsuz nelerin mümkün olduğunu gösterir. Çocuklarımızın zihnini açmayı, oyunun sayısız imkanlarını öğrenmeyi ve keşfetmeyi amaçlar.

BSS: 8-11 Yaş

Futebol de Salão ile fubolun temellerini öğretmeye devam eder. En iyi futbolcuları yetiştirmek üzere üst düzey teknik ve oyun anlayışını öğreten programdır. Bu yaşlarda çocuklarımız oyuna hazırlanmak adına bireysel, eşli ve grup çalışmaları yapar. Daha fazla alıştırma yapmak ve tekrar tekrar denemek temel motivasyonumuzdur.

BSS: 11+ Yaş

Futbolu tüm yönleri ile ele alarak yoğun bir çalışma sunar. Teknik temeller atılmıştır. Program çocuklarımızın taktiksel ve fiziksel gelişimi için yeni sayfalar açar. Bir yandan ilk aşamalarda öğrenilen tekniklerin tekrarı yapılırken, takım ve grup çalışmaları tanıtılır. Bu çalışmalarda ve maçlarda bu tekniklerin kullanılmasına dikkat edilir. Hem Futebol de Salão topları hem normal futbol topları kullanılmaya başlar. Çocuklarımızın beslenme ve genel sağlık durumu güçlendirilmeye çalışılır.