Franchise

Brazilian Soccer Schools®'un spor pazarındaki en heyecan verici franchise olduğuna inanıyoruz ve bu süreçte en kritik görevlerimizden biri insanlara doğru karar vermeleri için yardım etmektir.

Futbolu seviyor, artık kendi işinizi yapmak istiyor ve futbolun içinde bir işe başlamayı düşünüyorsanız. Aynı zamanda riski en aza indirmek istiyorsanız "BSS Franchising" sizin için mükemmel bir çözüm olabilir!

Belki de yerel bir ekibin antrenörü ya da bir kuruluşun çocuk futbolu sosyal girişimi sorumlusu olabilisiniz. Ancak çocuklar için yapılandırılmış bir eğitim programına ihtiyacınız var.

Bir Futbol Okulu Şubesinden Fazlası

BSS Franchise lisansına sahip olarak, aynı zamanda tanınmış bir markayı kullanma hakkına sahip olursunuz ve arkasında geniş bir bilgi birikimi ve tecrübeden yararlanabilirsiniz.

Sevdiğin İşi Yap

Günümüzde insanların büyük bir çoğunluğu sevdikleri işlerde çalışamıyor. Sevgi ve öğrenme aşkı taşıdığı sürece herkes futbol koçluğu yapabilir.

 
Neden Brazilian Soccer Schools®?
Prensip, süreç ve araçlarımızın hem futbol hem de iş için etkinliği kanıtlanmıştır. Test edilmiş çözümlerle iş kurarsınız. Bilinen bir marka ve derinlemesine bilgiye sahip olursunuz.
İnsan

Markamızın yükselmesi çalıştığımız kişilere bağlıdır. İşimizin önemli elçileri olacak ve gerekli yeteneklere sahip kişileri kabul ederiz.

Ne Satın Alırsınız?

Franchise sistemleri sizin için hazır fikirler sunar. Uzmanlığımız dünyanın önde gelen futbol klüpleri aynı zamanda en eski ve saygın futbol federasyonları ve futbolcular tarafından sürekli aranmaktadır.

Franchise Başvuru Formu

BSS franchise almak ile ilgileniyorsanız lütfen formu doldurun. Sizinle iletişime geçelim.