BSS bir iki antrenmanda Kaya’nın en sevdiği yer oluverdi. Hocalar ayrı bir hazine. Yumuşak görünümlü ama aslında paylaşım, sorumluluk gibi değerlere odaklanmış bir disiplin ile futbolu öğretiyorlar. Burada kazanmak, kaybetmek yok. Beraber olmak, paylaşmak, paslaşmak, rakibe saygı göstermek var. Üstelik top oynayarak ve eğlenerek... BSS, her yaştan çocukların fizik ve karakter gelişimi için tam bir … Devamını oku Ahmet Köksal

Ahmet Köksal

Futebol de Salão'da çabuk düşünmek ve hızlı oynamak zorundasın. Futbolu öğrenmek için mükemmel bir ortam.

Zico

Brezilya'da çok bilinen Futebol de Salâo oyununu yani salon futbolu tekniklerini esas alan ve olağanüstü sonuçlarıyla göz dolduran futbol eğitim programı. Futbolda yeni bir dil, yeni bir bakış ve disiplinle tanışmak isteyen çocuklara ve ilgili herkese öneriyorum. Oğlum bu okulun öğrencisidir, gururla paylaşıyorum.

Tuncay Şenyurt

Doğduğum şehir Bauru'da yeteneklerimi Futebol de Salão oynayarak geliştirdim. Simon'a futbolun gerçek güzelliğinin sadece oyuncuların hem bireysel hem de takım olarak yetenek, yaratıcılık ve içgüdü ile ortaya çıktığını söyledim.

Pele

Çocukken Brazilian Soccer Schools'a katıldım. Güney Amerikalıların farklı tekniklerini öğrenmek ve uygulamak oldukça ilgi çekiciydi. BSS® yöntemleri kontrol, ilk dokunuş ve top sürme becerileri üzerine odaklanıyor. Oyunumu hem hücumcu hemde savunmacı olarak geliştirmemde bana çok katkısı oldu.

Micah Richards

Zico gibi futbola Brezilya'da çok bilinen Futebol de Salão ile başladım. Bu oyunu hala çok seviyorum, futboldaki ilk aşkım. Sao Cristovao'daki ilk klübüm bir Futebol de Salâo klübüydü. Bu oyun daha küçük ve sekmeyen toplarla oynanıyor. Çok daha hızlı düşünmeli ve hareket etmelisin, sonra büyük sahaya geçtiğinde herşey çok daha kolay oluyor.

Ronaldo

Bir anne olarak size teşekkür etmek; verdiğiniz eğitimden ve terbiyeden, çocuklarla olan ilişkinizden, iyi niyetinizden, işinize olan saygı ve hakimiyetinizden, gözümüz bir an bile arkamızda kalmadan çocuklarımızı size emanet edebileceğimiz bir ortam yaratmış olmanızdan ne kadar memnun olduğumuzu dile getirmek için yazıyorum. İyi ki varsınız.

Güzin Muratoğlu