Brazilian Soccer Schools ve SOCATOTS ile gördüklerime inanamıyorum. Şaşırtıcı, tamamen farklı ve çok özel bir şey. Futbol ve genel olarak çocuklar için çok fazla fayda sağlayacaktır. Toplumsal, fiziksel ve teknik olarak, bunu dünyada gelecek nesillere olumlu bir etki yaratacağını görebiliyorum.

Carlos Alberto “Capita” Torres

Futebol de Salão oyununu kurtardınız. Beraber oynadığım birçok futbolcu bunu yaptığınız gerçeğine ilgi duyacaktır. Hâlâ Futebol de Salão oynamaktan keyif alıyoruz, ancak Brezilya'da bir Futebol de Salão topu bile alamıyoruz, FIFA zıplayan ve büyük bir top ile oyunu harap etti.

Socrates

Tümüyle Futebol de Salão oyunu beni gerçekten ilgilendiriyor, çünkü çocuklara futbol oynamayı öğretmek için farklı bir yol. Bu yol Brezilya'da yıllardır kullanılıyor ve her zaman Dünya'nın en iyi oyuncularına sahipler. Dolayısıyla bizim için de futbolda ilerlemek adına iyi bir yol olabilir.

Michael Owen

Futebol de Salão ile topa %600 daha fazla dokunan oyuncular, farkında bile olmadan, geniş alanda oynanan futbola kıyasla çok daha hızlı öğreniyorlar. Yazarın The Talent Code adlı kitabından...

Daniel Coyle, Yazar

BSS bir iki antrenmanda Kaya’nın en sevdiği yer oluverdi. Hocalar ayrı bir hazine. Yumuşak görünümlü ama aslında paylaşım, sorumluluk gibi değerlere odaklanmış bir disiplin ile futbolu öğretiyorlar. Burada kazanmak, kaybetmek yok. Beraber olmak, paylaşmak, paslaşmak, rakibe saygı göstermek var. Üstelik top oynayarak ve eğlenerek... BSS, her yaştan çocukların fizik ve karakter gelişimi için tam bir … Devamını oku Ahmet Köksal, Veli

Ahmet Köksal, Veli

Futebol de Salão'da çabuk düşünmek ve hızlı oynamak zorundasın. Futbolu öğrenmek için mükemmel bir ortam.

Zico

Brezilya'da çok bilinen Futebol de Salâo oyununu yani salon futbolu tekniklerini esas alan ve olağanüstü sonuçlarıyla göz dolduran futbol eğitim programı. Futbolda yeni bir dil, yeni bir bakış ve disiplinle tanışmak isteyen çocuklara ve ilgili herkese öneriyorum. Oğlum bu okulun öğrencisidir, gururla paylaşıyorum.

Tuncay Şenyurt, Veli

Doğduğum şehir Bauru'da yeteneklerimi Futebol de Salão oynayarak geliştirdim. Simon'a futbolun gerçek güzelliğinin sadece oyuncuların hem bireysel hem de takım olarak yetenek, yaratıcılık ve içgüdü ile ortaya çıktığını söyledim.

Pele

Çocukken Brazilian Soccer Schools'a katıldım. Güney Amerikalıların farklı tekniklerini öğrenmek ve uygulamak oldukça ilgi çekiciydi. BSS® yöntemleri kontrol, ilk dokunuş ve top sürme becerileri üzerine odaklanıyor. Oyunumu hem hücumcu hemde savunmacı olarak geliştirmemde bana çok katkısı oldu.

Micah Richards, Aston Villa FC