Değerli Velilerimiz,

BSS sahaya yenilikler ve merakla beklenen yeni sezon programı ile dönüyor. 12 Eylül 2020 Cumartesi günü sezona yeni tesisimiz olan Club Aydınoğlu‘da başlıyoruz. Covid nedeniyle tüm tedbirlerin alındığı, sosyal mesafenin korunduğu, çocuklarımızın bu süreçte içlerinde biriktirdikleri enerjilerini atabilecekleri ve çok sevdikleri futbola kavuşacakları günler geri geldi..

Bizi Ziyaret Edebilirsiniz

05 Eylül Cumartesi ve 06 Eylül Pazar günleri saat 10:00 – 12:00 arasında tesiste bulunacağız. Yeni tesisimizi görmek, yenilikler ve süreçler hakkında bilgi sahibi olmak isteyen velilerimiz randevu alarak tesisimizi ziyaret edebilirler. Kalabalığı önlemek adına birer ebeveynin katılmasını, çocuklarımızın getirilmemesini ve en önemlisi randevu almanızı rica ederiz.

Şimdi Randevu Alın

Tarihler ve Ücretler

Yeni Sezon’un ilk dönemi 12.Eylül.2020’de başlayacak ve 17.Ocak.2021’e kadar sürecektir.

Yeni dönem kayıt ücretlerimiz: Hafta sonu 2 gün için tek dönem kayıtta 2950TL’dir. Tüm sezon kayıtlarda ise %10’luk bir indirim ile ücret 5310TL olmaktadır.

Covid nedeniyle alınan önlemler kapsamında grup kontenjanlarımızı azalttığımızı, grupların 12 kişilik olacağını belirtmek isteriz. Lütfen yerinizi ayırmak için acele edin.

Hemen kayıt olun

Sahaya dönmek, sizleri ve çocuklarımızı aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz. En kısa surede görüşmek dileğiyle..

Brazilian Soccer Schools Türkiye Takımı